Nieuwe werken in Utrecht

Het nieuwe werken is een kans voor Utrecht om te ontkomen aan de druk van de mobiliteit en een bijdrage te leveren aan de verbetering van de luchtkwaliteit in de stad. Wat is ervoor nodig om het nieuwe werken in Utrecht een impuls te geven en welke partijen moeten dit gaan uitvoeren?

De UDB heeft een korte inventarisatie gehouden van de initiatieven op dit vlak binnen en buiten Utrecht. Er is een eerste stadslab over het nieuwe werken georganiseerd op het Utrechtse hoofdkantoor van Ziggo, in aanwezigheid van organisaties die er elk op hun eigen manier een belang bij hebben (bedrijven, overheden, lokale politiek). Daarna is het onderwerp verder uitgewerkt in aanloop naar 17 juni, de UDB-bijeenkomst de Rooie Droath.

Een tussentijdse conclusie is, dat het nieuwe werken moet worden gefaciliteerd met techniek en infrastructuur én dat een andere belangrijke succesfactor de relatie van werkgever en werknemer is en de veranderende rollen en verantwoordelijkheden van beiden. De UDB betrekt daarom naast de bedrijven in de stad ook de in Utrecht gevestigde bonden CNV en FNV bij het verbinden en verzilveren van de samenwerking rond het thema van het nieuwe werken in deze stad.

Wordt vervolgd.



Reacties
tqnxli
18-07-2011
1HANe8 <a href="http://kbyoloiyiyfc.com/">kbyoloiyiyfc</a>
fxsqjc
16-07-2011
HICsOm <a href="http://dalhadjhnccj.com/">dalhadjhnccj</a>
Kristabelle
15-07-2011
You really saved my skin with this ifnrmoaiton. Thanks!
Koen van Tankeren
21-07-2010
Tip voor Utrechtse ondernemers: Slim werken en slim reizen Experience op 13 sept in Jaarbeurs Utrecht. Gratis toegankelijk voor de doelgroep!

UDB missie » Thema’s » Nieuwe werken in Utrecht

Reageren?
Plaats uw reactie vrijblijvend op het forum. Om het bondig te houden bestaat uw bericht uit maximaal 750 tekens.


Reactie


Titel weblink


Type of plak hier de weblink

Als u de code niet goed kunt lezen, klik dan op de afbeelding voor een nieuwe code.